Z A P I S Y

2020/2021

TRWAJĄ !

                                                                                        https://karatetradycyjne.sportsmanago.pl/rekrutacja


AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+

 


Urząd Miasta Lublin


Urząd Marszałkowski

 

 

1585680
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Last Week
W tym miesiącu
Last Month
Cały okres
92
347
649
1582419
10227
12706
1585680

 

 LEKCJA Z KARATE
11.09.2015 r., Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie

W dniu 11.09.2015 r. w Szkole Podstawowej nr w Lublinie odbyła się " Lekcja z Karate", którą przeprowadził Taiga Horii 3 dan z Japonii.
W zajęciach wzięło udział blisko 200 uczniów, którzy z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem brali udział w programie zajęć min.:
ćwiczeniach gimnastycznych charakterystycznych dla treningu karate tradycyjnego, konkursach z nagrodami, zabawach ruchowo- edukacyjnych.
Uczestnicy " Lekcji z Karate" obejrzeli również pokaz karate w wykonaniu naszego specjalnego gościa z Japonii, który na zakończenie spotkania w upominkach które otrzymali uczniowie SP nr 50 w Lublinie tj.: "zeszytach karateki" umieszczał imię dzieci napisane w języku japońskim ,
co cieszyło się dużym powodzeniem.

Fotorelacja: wkrótce w Galerii na www.lublin.karate.pl

Jeżeli chcesz zgłosić swoją szkołę do udziału w projekcie " Lekcje z Karate" - prześlij zgłoszenie na n/w adresy e-mail:
placówka szkolna w Lublinie- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
placówka szkolna w województwie lubelskim (poza Lublinem)- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
placówka szkolna w Warszawie- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
udział w projekcie jest bezpłatny

ZAPRASZAMY

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na stronach Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego w obrębie domeny lublin.karate.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.